ביטוח משכנתא

416x426_product_pageMortgage_B

ביטוח משכנתא

מפסיקים לשלם סתם ומתחילים לחסוך כסף בביטוח המשכנתא! בעקבות הוזלת ביטוחי המשכנתא ע"י משרד האוצר, גם למי שכבר יש ביטוח משכנתא יכול לחסוך עוד היום עשרות אחוזים.

בדקו עכשיו בסימולטור

בדיקה פרטנית ורכישה באופן פרטי תחסוך לכם כסף רב!

בשיחה קצרה תוכלו לחסוך אלפי שקלים!

מה אתם חושבים?

  • ממש לא

  • מוגזם

  • לא משהו

  • נחמד+

  • שווה

  • מושלם!

רוצה לחסוך כסף? השאר פרטים ונציג יחזור אלייך

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

שלח

* מאשר/ת העברת פרטיי לסוכנות "הייטק ביטוח". פרטים מטה.
ביטוח משכנתא הוא ביטוח לתקופה ארוכה שהבנקים מחייבים לעשות, לכן גם שינוי קטן של עשרות שקלים יאפשר לכם לאורך עשרות שנים לחסוך סכום משמעותי מאוד.

זכרו שהבחירה אם לרכוש את הביטוח דרך הבנק או דרך חברת ביטוח היא בידיים שלכם ורק אתם מחליטים איזה ביטוח לרכוש.
* אני מודע לכך כי הנתונים שנמסרו ו/או ימסרו על-ידי, במסגרת פניה זו אל הייטק סוכנות לביטוח בע"מ (להלן: "הסוכנות") וכל הפרטים והמידע שיגיעו לידיעת הסוכנות אודותיי (להלן: "המידע") יוחזקו וישמרו במאגר המידע של הסוכנות וזאת למטרת תפעול הפוליסות שתווכו באמצעות הסוכנות ושיווק כל סוגי הביטוח. המידע האמור יכול לשמש את הסוכנות ומי מטעמה לביצוע מטרותיה, בין היתר, לצורכי שיווק של מוצרי ביטוח פנסיה גמל והשתלמות ושירותים פיננסיים, בין בדרך של דיוור ישיר ובין בכל אמצעי אחר, לרבות מסרונים ודוא"ל. ידוע לי כי אוכל לחזור מהסכמתי זו ולבקש את הסרתי ו/או שינוי פרטיי, בכל עת ע"י פניה לסוכנות בטלפון 03-6470002 ו/או באמצעות הודעת דוא"ל לכתובת: office@ht-ins.co.il. ידוע לי כי לא חלה עלי כל חובה חוקית למסור את המידע אודותיי, ומסירתו הינה מרצוני ובהסכמתי.


השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם!
נשמח לקבל פרטים ולחזור אליך!
כיוון שזה מבצע מיוחד לחברי הייטקזון, עליך להתחבר לאתר לפני השארת פרטים
להתחברות לאתר