חשבון פועלים הייטקזון

בואו להיות הח"מ (הייטקיסטים חשובים מאוד)
וליהנות משירות של מקצוענים הפועלים בשבילכם.

פותחים חשבון חדש - פועלים הייטקזון, מזמינים כרטיס אשראי

ומקבלים הטבה בשווי 

1,500  לקניות בהייטקזון

*הטבת 1,500 ₪ בכפוף להעברת משכורת חדשה ושימוש בכרטיס בהתאם לתנאי התקנון

וכפוף לתנאי ההצטרפות למועדון פועלים הייטקזון

בואו להיות הח"מ (הייטקיסטים חשובים מאוד)
וליהנות משירות של מקצוענים
הפועלים בשבילכם.

פותחים חשבון חדש - פועלים הייטקזון,
מזמינים כרטיס אשראי
ומקבלים הטבה בשווי
1,500 ₪ לקניות בהייטקזון

*הטבת 1,500 ₪ בכפוף להעברת משכורת חדשה

ושימוש בכרטיס בהתאם לתנאי התקנון וכפוף
לתנאי ההצטרפות למועדון פועלים הייטקזון

רוצים גם להיות הח"מ

וליהנות מכל ההטבות?


השאירו פרטים ונחזור אליכם
יש לסמן אם יש או אין לך חשבון בפועלים
שכחת לרשום את השם שלך
מס' הטלפון שהוזן לא תקין
צוות המומחים שלנו ישמח ללוות אותך
בטלפון 2405*
הקוד לפתיחת חשבון הינו קוד יומי להזנה באפליקציית Open באותו היום. במידה והקוד לא בתוקף יש להיכנס שוב דרך אתר הייטקזון ולקבל קוד מעודכן. לתושבי ישראל בגירים, פתיחת החשבון מותנית בבדיקה ובקרה בכפוף לתנאי הבנק לפי שיקול דעתו מעת לעת ואישורו. ניתן להוסיף שותפים נוספים לאחר פתיחת החשבון באמצעות הסניף. הפרטים שימסרו ישמשו לצרכי פתיחת חשבון בבנק הפועלים וישמרו על ידי הבנק. בשליחת הפרטים אני מאשר שהבנק רשאי לשמור ולעשות שימוש במידע שנמסר לצרכי פתיחת חשבון ומאשר העברת עדכון להייטקזון לגבי סטטוס פתיחת החשבון.

מתנת הצטרפות

בשווי 1,500 ₪

לקניות באתר הייטקזון

פטור מעמלות עו״ש בסיסיות ל-3 שנים

הלוואה עד 150,000 ₪

החל מריבית P+0.25%

לתקופה של 3 שנים

כרטיס אשראי בנקאי

ללא דמי כרטיס

והמון הטבות בלעדיות

מעמד PRO המעניק עד 2,000 ₪ החזר כספי באתר הייטקזון

כפוף לתנאי ההצטרפות למועדון פועלים הייטקזון. הבנק רשאי לשנות/להפסיק את מתן ההטבות בכל עת. הטבת הצטרפות: ההטבה תינתן ביח' כסף הייטקזון, ובכפוף לתנאי מועדון הייטקזון; בכפוף לתנאי מתן ההטבה והתקנון. תקופת המבצע עד 30.6.22 הלוואה וכרטיס אשראי: אי עמידה בפירעון ההלוואה או בפירעון האשראי בכרטיס אשראי, עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מתן האשראי, סכומו ותנאיו כפוף לאישור הבנק. ההלוואה אינה צמודה ותישא ריבית משתנה על בסיס פריים בתוספת 0.25% ועד 1%, המהווה ריבית מתואמת שנתית של 2.12% ועד 2.89%, נכון לתאריך 15.4.22, פטור מדמי שימוש בכרטיס ניתן לביטול על ידי הבנק בכל עת. הנפקת כרטיס אשראי מותנית באישור הבנק וחברת כרטיסי האשראי. מעמד פרו: מחזיקי כרטיס אשראי פועלים הייטקזון ייהנו ממעמד PRO עד 31/01/2023 המעניק 10% החזר כספי ברכישת מוצרים באתר הייטקזון למימוש באתר הייטקזון, עד 400 ₪ החזר כספי בחודש ולא יותר מ- 2000 ₪ בשנה, ללא תלות במחזור החודשי. בכפוף לתקנון תכנית PRO תוקף הטבת פרו 31.03.23.
להייטקיסטים חשובים מאוד מגיע יותר
רגע, יש עוד…
שירות VIP מבנקאי אישי פועלים PRO

צוות בנקאים אישי הזמין לך בטלפון, בצ'אט ובאימייל בשעות מורחבות

הנחות בעמלות נבחרות בניירות ערך חברי מועדון פועלים הייטקזון נהנים מעמלות נבחרות בני"ע בארץ ובחו"ל
מגוון שירותים והטבות במשכנתא

50% הנחה בדמי פתיחת תיק, הלוואה נוספת לכל ההוצאות הנלוות ועוד מגוון הטבות

מסגרת עו"ש עד פי 3 ממשכורת הנטו

למעבירי משכורת, גובה המסגרת עד פי 3 מממוצע המשכורות נטו ב-3 החודשים האחרונים, או עד 60 אלף ₪, לפי הנמוך

5 דברים שכדאי לדעת על החשבון הכי משתלם להייטקסטים:
יש לי כבר חשבון בבנק הפועלים, האם אוכל ליהנות מכל ההטבות?

לקוחות קיימים בבנק הפועלים שברשותם חשבון שכבר מועברת אליו משכורת (בכפוף לתנאי ההצטרפות למועדון) נהנים מכל ההטבות (לאחר שיוך החשבון בבנק למועדון הייטקזון והנפקת כרטיס אשראי בנקאי פועלים הייטקזון) למעט מתנת הצטרפות בשווי 1500 ₪ ואוזניות JBL במתנה בכפוף לתקנון הטבת 1500 ₪ובכפוף לתקנון מבצע אוזניות JBL 

• לקוחות קיימים אשר יעבירו משכורת חדשה* כהגדרתה בתקנון נהנים מכל ההטבות (לאחר שיוך החשבון בבנק למועדון הייטקזון והנפקת כרטיס אשראי בנקאי פועלים הייטקזון) כולל מתנת ההצטרפות ובכפוף לתקנון.


"משכורת חדשה" - משכורת ממעביד שהוא חברה המצורפת להסדר עם מועדון הייטקזון, המופקדת ישירות ע"י המעביד לזכות חשבון עו"ש על שם הלקוח בבנק הפועלים (סוג ההעברה – ב"קוד משכורת" כפי שנקבע בבנק), ובתנאי שלא הופקדה על שם הלקוח בבנק הפועלים משכורת מכל מעביד כלשהו בכל חשבון כלשהו על שם הלקוח בבנק, במהלך 12 החודשים הקודמים להצטרפותו ל"מועדון פועלים הייטקזון". 


מי יכול לבקש לפתוח/להצטרף לחשבון פועלים הייטקזון?

כל חבר מועדון הייטקזון שמקבל/ת משכורת בגובה 8,000 ₪ ומעלה בחשבון יחיד או 16,000 ₪ ומעלה בחשבון זוגי (כפוף לתקנון) בהעברה בנקאית מחברה שנמצאת בהסדר פעיל עם הייטקזון.
כפוף לתנאי ההצטרפות למועדון פועלים הייטקזון ולשיקול דעת הבנק.

אין באמור התחייבות לפתיחת החשבון ו/או מתן השירותים. ההצטרפות למועדון "פועלים הייטקזון" הינה בכפוף לתנאי הבנק ואישורו ולתנאים במסמכי ההצטרפות. 
הבנק רשאי לשנות/להפסיק מתן ההטבות בכל עת.

איך מצטרפים למועדון פועלים הייטקזון?

לקוחות חדשים יכולים להצטרף ולפתוח חשבון באפליקציית Open או בסניף בנק הפועלים (לקביעת פגישה בסניף>) עם הצגת אישור שייכות למועדון הייטקזון שניתן להוריד באתר הייטקזון בכפתור צור קשר.

לקוחות קיימים יכולים ליצור קשר עם הבנקאי בסניף שלהם על מנת לשייך את החשבון למועדון ולהגיש בקשה להנפקת כרטיס אשראי (נדרש להציג אישור חברות במועדון), אפשר גם להשאיר פרטים בפניה בדף זה ולקבל את כל המידע הדרוש להצטרפות. 


אי עמידה בפירעון ההלוואה או בפירעון האשראי בכרטיס אשראי, עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. שם המלווה (מעמיד האשראי): בנק הפועלים בע"מ. הנפקת הכרטיס כפופה לאישור הבנק על פי שיקול דעתו ולתנאי הסכם כרטיס החיוב.


כמה זמן יקח לי לפתוח חשבון ולקבל את מתנת ההצטרפות (הטבה בשווי 1,500 ₪ לקניות באתר הייטקזון)?

ניתן לפתוח חשבון בכל מקום ובכל זמן באמצעות אפליקציית Open של בנק הפועלים תוך כ-7 דקות בלבד או לקבוע פגישה בסניף.

כחודש לאחר עמידה בכל תנאי מתנת ההצטרפות יישלח אליכם SMS עם כל המידע על ההטבה. כפוף לתקנון.


אין באמור התחייבות לפתיחת החשבון ו/או מתן השירותים. ההצטרפות למועדון "פועלים הייטקזון" הינה בכפוף לתנאי הבנק ואישורו ולתנאים במסמכי ההצטרפות. הבנק רשאי לשנות/להפסיק מתן ההטבות בכל עת.


מה התנאים לקבלת מתנת ההצטרפות (הטבה בשווי 1,500 ₪ לקניות באתר הייטקזון)?

ההטבה תוענק למצטרפים למועדון פועלים-הייטקזון במהלך תקופת המבצע, ועומדים בכל התנאים המפורטים בתקנון.

1. לעבוד בחברה אשר יש לה הסדר עם מועדון הייטקזון

2. להעביר משכורת חדשה* לחשבון המשויך למועדון פועלים הייטקזון בבנק הפועלים בחודש אחד לפחות במהלך תשעה חודשים מיום ההצטרפות למועדון פועלים הייטקזון:

    בחשבון יחיד – משכורת חדשה בסך כולל של 12,000 ₪ נטו לפחות. בחשבון משותף – משכורות בסך כולל של 18,000 ₪ נטו לפחות, אשר לפחות אחת מהמשכורות המועברות הינה משכורת חדשה מחברה אשר נמצאת בהסדר עם מועדון הייטקזון.

3. להזמין כרטיס אשראי בנקאי המשויך למועדון הייטקזון ולאחר שהכרטיס הונפק, לבצע באמצעותו רכישות או תשלומים בסך של 4,000 ₪ ומעלה, בחודש אחד לפחות במהלך תשעה חודשים מיום ההצטרפות למועדון פועלים הייטקזון. כפוף לתקנון ההטבה.


*"משכורת חדשה" משכורת ממעביד שהוא חברה המצורפת להסדר עם מועדון הייטקזון, המופקדת ישירות ע"י המעביד לזכות חשבון עו"ש על שם הלקוח בבנק הפועלים, ובתנאי שלא הופקדה על שם הלקוח בבנק הפועלים משכורת מכל מעביד כלשהו בכל חשבון כלשהו על שם הלקוח בבנק, במהלך 12 החודשים הקודמים להצטרפותו ל"מועדון פועלים הייטקזון". פרטים מלאים בתקנון


כפוף לתנאי ההצטרפות למועדון פועלים הייטקזון. הבנק רשאי לשנות/להפסיק את מתן ההטבות בכל עת. הטבת הצטרפות: ההטבה תינתן ביח' כסף הייטקזון, ובכפוף לתנאי מועדון הייטקזון; בכפוף לתנאי מתן ההטבה והתקנון. תקופת המבצע עד 30.6.22 הלוואה וכרטיס אשראי: אי עמידה בפירעון ההלוואה או בפירעון האשראי בכרטיס אשראי, עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מתן האשראי, סכומו ותנאיו כפוף לאישור הבנק. ההלוואה אינה צמודה ותישא ריבית משתנה על בסיס פריים בתוספת 0.25% ועד 1%, המהווה ריבית מתואמת שנתית של 2.12% ועד 2.89%, נכון לתאריך 15.4.22, פטור מדמי שימוש בכרטיס ניתן לביטול על ידי הבנק בכל עת. הנפקת כרטיס אשראי מותנית באישור הבנק וחברת כרטיסי האשראי. מעמד פרו: מחזיקי כרטיס אשראי פועלים הייטקזון ייהנו ממעמד PRO עד 31/01/2023 המעניק 10% החזר כספי ברכישת מוצרים באתר הייטקזון למימוש באתר הייטקזון, עד 400 ₪ החזר כספי בחודש ולא יותר מ- 2000 ₪ בשנה, ללא תלות במחזור החודשי. בכפוף לתקנון תכנית PRO תוקף הטבת פרו 31.03.23.
תנאים למועדון פועלים הייטקזון

לתושבי ישראל בגירים, פתיחת החשבון והצטרפות למועדון פועלים הייטקזון מותנית בבדיקה ובקרה בכפוף לתנאי הבנק לפי שיקול דעתו מעת לעת ואישורו

המועדון מיועד לחברי מועדון הצרכנות הייטקזון, מועדון הצרכנות של עובדי ההייטק בישראל (להלן: "הייטקזון"), שחשבונם בבנק הפועלים מזוכה במשכורת חודשית ממוצעת בסכום של 8,000 ₪ ומעלה מחברת היי-טק שהצטרפה להסדר עם הייטקזון (או זיכוי משכורת בסך כולל של  16,000 ₪ ומעלה בחשבון בו יש שני בעלים ומעלה) והציגו אישור על השתייכות למועדון הצרכנות בתוקף. לקוחות חדשים וקיימים יוכלו להעביר את המשכורת לזכות חשבונם בבנק בתוך 9 חודשים מיום ההצטרפות למועדון פועלים הייטקזון. חשבון שלא יזוכה במשכורת כאמור בתוך 9 חודשים ממועד ההצטרפות למועדון פועלים הייטקזון, תבוטל השתייכותו למועדון בחשבון הבנק. חשבון שלא יהיה בו זיכוי משכורת בסכום של 8,000 ₪ ומעלה במשך 12 חודשים ממועד זיכוי המשכורת האחרון - יבוטל המועדון בחשבון הבנק החל מהחודש העוקב, הודעה תישלח בהתאם. ההטבות יינתנו ללקוח לחשבון אחד בלבד, גם אם הוא נפתח על ידי יותר מבעלים אחד העומדים בקריטריונים לפי תנאי ההצטרפות. אם יבוטל ההסדר בין החברה ממנה מועברת המשכורת לבין הייטקזון, תבוטל ההשתייכות למועדון. הבנק רשאי לשנות את תנאי המועדון בחשבון הבנק ו/או את ההטבות הניתנות במסגרתו בכל עת על פי החלטתו הבלעדית ושיקול דעתו בהודעה מראש. הבנק רשאי להפסיק את ההשתייכות למועדון בכל עת, לרבות מתן כל ההטבות בחשבון, על פי החלטתו הבלעדית ועל פי שיקול דעתו, וזאת לאחר מתן הודעה מתאימה לפחות 30 יום לפני ההפסקה. עם סיום ההשתייכות למועדון יבוטלו ההטבות והתנאים שנתנו במסגרתו והחשבון יחויב בהתאם לתעריפוני הבנק המוצגים לכם בסניפי הבנק או באתר האינטרנט, על פי הפעולות שיבוצעו. אם היה קיים מסלול לניהול חשבון עו"ש בעת ההצטרפות, עם ביטול ההטבות בעו"ש החשבון ימשיך להתנהל על פי המסלול, אלא אם בוטל. עמלות כמפורט בתעריפון הבנק. חשבון עו"ש פטור מעמלות עו"ש בסיסיות למשך 3 שנים ממועד ההצטרפות (פעולה ע"י פקיד ופעולה בערוץ ישיר). הנפקת כרטיס אשראי מותנית באישור הבנק וחברת כרטיסי האשראי. שם המלווה (מעמיד האשראי): בנק הפועלים בע"מ. הבנק רשאי בכל עת לשנות או לבטל את ההנחה על עמלת דמי הכרטיס, עמלת עסקאות במט"ח ועמלות נוספת, בהודעה מתאימה מראש. הפרסום אינו מהווה הצעה או התחייבות למתן אשראי. מתן האשראי בכפוף לשיקול דעת הבנק ותנאיו. במקרים בהם לא ניתן יהיה לאשר הלוואה בתנאי הסדר זה לחבר מועדון מסוים,  יהיה רשאי הבנק לדחות את בקשת ההלוואה, או להציע ללקוח הלוואה בתנאים שונים מהמפורט לעיל. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. שירות ניתן במכשירים תומכים, ללקוחות יחידים בגירים תושבי ישראל ובכפוף לתנאי הבנק ואישורו. אין באמור התחייבות לפתיחת חשבון ו/או מתן השירותים. כפוף לתנאי הבנק המלאים ולמסמכי ההצטרפות. תנאים להצטרפות לקוח חדש בקונקט חתומים על ערוצי השירות פועלים באינטרנט מידע ופעולות ותחום פעילות פועלים בטלפון (מידע ופעולות, ע״י אחד מהבעלים לפחות). הבנק אינו אחראי להטבות הלא בנקאיות (לדוגמה: שף זון ופרו) ולא תחול עליו כל אחריות בקשר עם הטבות אלו, האחריות הינה של הייטקזון בלבד.


הגנת הפרטיות ומאגרי מידע

הודעות לעניין הגנת הפרטיות ומאגרי מידע הינן כמפורט בתנאים הכלליים להסכם כרטיס חיוב וכן בפרק "הגנת הפרטיות ומאגרי מידע" אשר בבקשה לקבלת כרטיס חיוב. האמור להלן בא בנוסף להוראות האמורות ואינו בא לגרוע מהן. הבנק וחברת כרטיסי האשראי יאספו, יעבדו וישתמשו במידע אודות הלקוח כמפורט בהסכם כרטיס חיוב ובכלל זה כדי לבצע את הסכם כרטיס החיוב וכדי לנהל את הכרטיס ככרטיס המשויך למועדון הייטק זון. מועדון הייטק זון יהיה רשאי להעביר לבנק ולחברת כרטיסי האשראי מידע אודות הלקוח, וזאת לצורך ניהול הכרטיס ככרטיס מועדון הייטק זון וכן על מנת לממש את מטרות השימוש במידע כמפורט בתנאים הכלליים להסכם כרטיס חיוב. מבלי לגרוע מכלליות האמור, מועדון הייטק זון רשאי לאסוף, בין היתר, מידע אודות שימושים של הלקוח בכרטיס, כולל מידע שיגיע מצדדים שלישיים, וזאת כדי לנהל את הכרטיס ככרטיס המשויך למועדון הייטק זון וכן לצורך קידום פעילות מועדון הייטק זון. מועדון הייטק זון רשאי לקבל מחברת כרטיסי האשראי מידע אודות שימושים של הלקוח בכרטיס גם אם אינם שימושים בפלטפורמת הסחר של מועדון הייטק זון. הבנק וחברת כרטיסי האשראי אינם אחראים לניהול המידע אודות הלקוח על ידי מועדון הייטק זון.


למדיניות הפרטיות >


הטבה מיוחדת לזכאים בשווי 1,500 ₪ לקניות באתר הייטקזון

1,500 יחידות "כסף הייטקזון", קבלתה ומימושה בכפוף לתקנון. ההטבה תוענק ללקוח אשר הצטרף למועדון פועלים הייטקזון במהלך תקופת המבצע, לאחר ההצטרפות למועדון פועלים הייטקזון ועומד בכל התנאים הבאים:

 

1.      הלקוח עובד בחברה אשר יש לה הסדר עם מועדון הייטקזון.

2.      הלקוח העביר משכורת חדשה* לחשבון המשויך למועדון פועלים הייטקזון בבנק בחודש אחד לפחות במהלך תשעה חודשים מיום ההצטרפות למועדון פועלים הייטקזון:

                בחשבון יחיד – משכורת חדשה בסך כולל של 12,000 ₪ נטו לפחות.

                בחשבון משותף – משכורות בסך כולל של 18,000 ₪ נטו לפחות, אשר לפחות אחת מהמשכורות המועברות הינה משכורת חדשה מחברה אשר נמצאת בהסדר עם מועדון הייטקזון.

3.      הלקוח הזמין כרטיס אשראי בנקאי המשויך למועדון הייטקזון ולאחר שהכרטיס הונפק, הלקוח ביצע באמצעותו רכישות או שילם תשלומים בסך של 4,000 ₪ ומעלה, בחודש אחד לפחות במהלך תשעה חודשים מיום ההצטרפות למועדון פועלים הייטקזון.

 

*"משכורת חדשה" משכורת ממעביד שהוא חברה המצורפת להסדר עם מועדון הייטקזון, המופקדת ישירות ע"י המעביד לזכות חשבון עו"ש על שם הלקוח בבנק הפועלים, ובתנאי שלא הופקדה על שם הלקוח בבנק הפועלים משכורת מכל מעביד כלשהו בכל חשבון כלשהו על שם הלקוח בבנק, במהלך 12 החודשים הקודמים להצטרפותו ל"מועדון פועלים הייטקזון". פרטים מלאים בתקנון

 

ההטבה תינתן ביח' כסף הייטקזון, בכפוף לתנאי מתן ההטבה והתקנון וכפוף לתנאי מועדון פועלים הייטקזון. תקופת המבצע היא עד לתאריך 30.6.22 . אי עמידה בפירעון ההלוואה או בפירעון האשראי בכרטיס אשראי, עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.


×