Hitech Zone

בריאן אדמס ברומא: חופשה רומנטית

הגדלה בריאן אדמס ברומא: חופשה רומנטית
  • 901בריאן
  • 2
  • rome231
  • rome243

בריאן אדמס ברומא: חופשה רומנטית

מלון מרכזי - כרטיס להופעה - 4 לילות

חופשה רומנטית ומושלמת ברומא במלון מרכזי לבחירה וכולל הופעה מרגשת במיוחד של הזמר הקנדי בריאן אדמס ברומא ורק מ-€325 לאדם
החבילה כוללת:

• טיסות ישירות לרומא
• כבודה: תיק יד לכל נוסע בגודל של עד 25X20X40 ס”מ
• 4 לילות במלון מרכזי לבחירה
• ע"ב לינה וארוחות בוקר
• מועדי החופשה: 8-12/2 - שלישי עד שבת
• כרטיס ישיבה בטבעת שלישית בהופעה של בריאן אדמס.
• ההופעה תתקיים ב-Palalottomatica ברומא ביום שישי 11/2 בשעה 21:00
• מיסי נמל, היטלים ודמי רישום
מספר המקומות מוגבל!

לפרטים נוספים >
מספר מכירה: 02509

להצגת המחיר >

מה אתם חושבים?

  • ממש לא

  • מוגזם

  • לא משהו

  • נחמד+

  • שווה

  • מושלם!

פרטי הטיסות:
טיסות ישירות בחברת התעופה Ryanair
תל אביב - רומא - תל אביב
כבודה: תיק יד לכל נוסע בגודל של עד 25X20X40  ס”מ, אין הגבלה למשקל, רק למידות של התיק ולעובדה שהוא צריך להכנס מתחת למושב שלכם.
הלוך: המראה ביום שלישי בשעה 11:30, נחיתה בשעה 14:15
חזור: המראה ביום שבת בשעה 15:05, נחיתה בשעה 19:30
לאחר הרכישה ניתן להוסיף טרול או מזוודה ישירות מול הספק


יש לבחור את החבילה הרצויה בעת תהליך הרכישה:

חופשת מושלמת ורומנטית ברומא עם הופעה של בריאן אדמס הכוללת: טיסות ישירות + מלון מרכזי ע"ב לינה וארוחות בוקר + כרטיס להופעה!

בתאריכים:  
8-12/2

• חבילה במלון 3 כוכבים Pullman וכרטיס להופעה רק ב-€325 לאדם
• חבילה במלון 4 כוכבים Kennedy וכרטיס להופעה רק ב-€365 לאדם
• חבילה במלון 4 כוכבים Villafranca וכרטיס להופעה רק ב-€405 לאדם
• חבילה במלון 4 כוכבים Domus Australia וכרטיס להופעה רק ב-€425 לאדם


מיקום הכרטיס להופעה ושדרוגים:
• כרטיס ישיבה בטבעת שלישית בהופעה של בריאן אדמס שתערך ברומא בתאריך 11.02.2022.
• ניתן לשדרג לכרטיס ישיבה בטבעת שנייה בתוספת של €20 לאדם.
• ניתן לשדרג לכרטיס ישיבה בטבעת ראשונה בתוספת של €40 לאדם.
• ניתן לשדרג לכרטיס בפרטר בתוספת של €60 לאדם.

שדרוגים ותוספות כבודה בטיסות מול ג'נסיס:
ניתן להוסיף טרולי עלייה למטוס עד 10 ק"ג בתוספת €40 לאדם הלוך וחזור
ניתן להוסיף מזוודה למשלוח לבטן המטוס למטוס עד 20 ק"ג בתוספת €80 לאדם הלוך וחזור
 
מידע נוסף:
• המחיר הינו לאדם בחדר זוגי ומותנה ברכישת 2 שוברים זהים

• ניתן גם לבצע רכישה טלפונית 074-7223636 ללא דמי טיפול
• באחריות הנוסע/ת להתעדכן מעת לעת בהנחיות משרד הבריאות בכניסה לישראל ויציאה ממנה בזמן קורונה, כולל רשימת משרד הבריאות לגבי סיווג המדינות והסטטוס העדכני שלהן.
• על כל נוסע למלא טופס פרטים אישיים והצהרת בריאות באתר משרד הבריאות, בסמוך לטיסה ולא יותר מ-24 שעות לפני ההמראה. יש לבצע זאת גם לפני היציאה מהארץ וגם לפני החזרה. לאתר משרד הבריאות לחצו כאן

הוראות מימוש:
• לאחר רכישת השוברים יש ליצור קשר עם חברת ''ג'נסיס'' תוך 12 שעות לצורך השלמת פרטים וכרטוס.

• מספר הטלפון של ''ג'נסיס'' ליצירת קשר יישלח ללקוח במייל מיד לאחר ביצוע ההזמנה באתר.
• לתשומת לבך, לאחר רכישת השובר עליך לממשו בהקדם האפשרי אצל בית העסק על מנת להבטיח כי בית העסק ישריין עבורך את מקומך בטיסה.
• כרטיסי הטיסה ישלחו ע"י ''ג'נסיס'' באמצעות דואר אלקטרוני
• שער המרה הינו ע"פ דין
• תאריכי הטיסה קבועים ולא ניתנים לשינוי
• בית העסק הינו אחראי בלעדי לאיכות, טיב וטיפול במוצרים ושירותים שפורסמו
• מספר השוברים מוגבל!

שירות מגן קורונה לחבילות אירועים בחו"ל:
ניתן להוסיף בתוספת תשלום של 20% מעלות החבילה מול ג'נסיס טורס.

שירות זה מאפשר הגנה על לקוחות שרכשו חבילות (בכל חבילה חובה שיהיו טיסות + מלון לתקופת השהייה בחו"ל) במקרה של ביטול או דחיית אירוע בחו"ל.

השירות יוכל להיות מופעל על ידי הלקוח כאשר מתקיימים במקביל כל התנאים הבאים:

·       האירוע בחו"ל בוטל או נדחה בשל מצב הקורונה ביעד
·       הלקוח מבקש בכתב להפעיל את השירות (יש לקבל אישור על קבלת בקשת הפעלת השירות)
·       בעת הפעלת השירות מועד היציאה מהארץ אינו קרוב יותר מ-72 שעות (כלומר, הפעלת השירות אינה אפשרית מתחת ל-72 שעות ממועד היציאה מהארץ)

בהתקיים כל התנאים הנ"ל במקביל תוחזר ללקוח עלות החבילה (לא כולל שירותים נלווים כגון מזוודות והושבה בטיסות ולא כולל שירותים שנרכשו לאחר רכישת החבילה כגון שדרוגים, שינויים וכיו"ב) בניכוי 20% השתתפות עצמית.

למען הסר ספק, ביטול או שינוי עקב נסיבות אישיות, לרבות בנסיבות הקשורות למגפת הקורונה או לכל נושא אחר, אך אינן עונות על התנאים שפורטו לעיל, אינן מאפשרות את הפעלת שירות מגן קורונה וקבלת החזרים. לדוגמא – כניסה לבידוד של הנוסעים או של בני משפחותיהם אינם מהווים עילה להפעלת השירות.
השירות אינו יכול להיות מופעל במקרה של הפיכת סטטוס מדינה ל"אדום" על ידי הרשויות בישראל או בכל מקרה של הנחיה שניתנת על ידי הרשויות ככל שלא נגרר אחריה ביטול או דחייה של האירוע בחו"ל. כמו כן, מקרה שבעת ההזמנה הלקוח יכול לנסוע למדינת היעד (לדוגמא בהיותו מחוסן או מחלים), אך בעת הנסיעה עצמה יצא מהגדרות באופן אינו מאפשר להפעיל את השירות. לאור המצב מומלץ לכל הלקוחות לדאוג להיות מחוסנים (או להיות תחת הגדרת המחלימים) בעת הנסיעה.
מדינות שונות מעדכנות מפעם לפעם את מדיניות הכניסה אליהן ואת נהליהן לגבי קיום אירועים ושינויים בדבר אירועים עלולים להתקיים ללא הודעה מוקדמת, ולכן באחריות הלקוח לוודא קיום האירוע והתכנות הכניסה למדינה באופן יזום בטרם הנסיעה.  
שירותים נלווים לחבילה, כגון מזוודות, הושבה, העברות, כרטיסים לאטרקציות, שדרוגים וכיו"ב אינן כלולות בשירות מגן קורונה ובהחזרים הניתנים בגינו, כמו גם שירותים שנרכשו לאחר רכישת החבילה ושירות מגן קורונה אינו תקף לגביהם.
שירות מגן קורונה אינו ביטוח ואינו מהווה תחליף לביטוח.

חובה על כל הנוסעים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל המתאים לצרכיהם, במיוחד לאור מגפת הקורונה, להתעדכן בדרישות לכניסה למדינת היעד, היציאה והחזרה מישראל ולהצטייד מבעוד מועד בכל האישורים, המסמכים, הבדיקות ו/או החיסונים הנדרשים.
בראין אדמס הוא מוזיקאי קנדי אשר פעיל כבר למעלה מ4 עשורים. אדמס נשר מלימודים בגיל 15 וקנה פסנתר בכסף שהוריו חסכו לטובת לימודיו בקולג'. הפריצה של אדמס הגיעה בעקבות אלבומו השלישי בו הלהיט Straight from the Heart. בשנת 1984 יצאו הלהיטים Run to You, Summer of '69 ו-Heaven אשר הקפיצו את אדמס ישר לפסגת הבילבורד האמריקאי. לאורך השנים בריאן אדמס יצר אינספור להיטים נוספים כאשר רבים מהם ליווה סרטים וסדרות, וזיכו אותו בפרסים.

מלונות לבחירה:

מלון Pullman

מלון 3 כוכבים הנמצא ליד בזיליקת פורטה מג'ורה
המלון מוקף במסעדות איטלקיות איכותיות המגישות אוכל אותנתי וטעים ובמרחק של כ-2 ק"מ מהקוליסאום והפורום הרומאי
במלון תמצאו מסעדה המגישה אחרות בוקר עשירה ומגוונת אשר מוגשת בפטיו בגינה יפיפייה, דלפק קבלה הפועל 24 שעות חדרים מאובזרים ואינטרנט אלחוטי חופשי.
לאתר המלון לחצו כאן

מלון Kennedy
מלון 3 כוכבים מרכזי המשקיף על קאסה דה ל'ארקיטטורה (Casa dell'Architettura)
בטווח של כ-500 מטר בלבד מהמלון ניתן למצוא תחנות תחבורה ציבורית רבות, את בזיליקת סנטה מריה מג'ורה, המוזיאון הלאומי של רומא, האופרה של רומא ועוד.
המלון שוכן בבניין מהמאה ה-18 ושומר על הקו העיצובי גם בחדרים, המלון מציע לאורחיו מזנון ארוחת בוקר, בר ואינטרנט אלחוטי חופשי.
לאתר המלון לחצו כאן

מלון Villafranca
מלון 4 כוכבים מרכזי ביותר הנמצא סמוך לתחנת המטרו קסטרו פרטוריו (Castro Pretorio)
בסבית המלון מקומות בילוי ותיירות רבים ובינהם הקוליסאום, הפורום הרומאי ומזרקת טרויי המפורסמת הנמצאים במרחק של כ-2 ק"מ בלבד מהמלוןץ
המלון מציע לאורחיו חדר אוכל המגיש ארוחת בוגר עשירה וטרייה, איזור מנוחה עם איזורי ישיבה נוחים ושקטים עם ספריה גדולה ואינטרנט אלחוטי חופשי.
לאתר המלון לחצו כאן

מלון Domus Australia
מלון 4 כוכבים בוטיק עם ציון 8.6 בבוקינג אשר שוכן במנזר לשעבר ובמרחק של 500 מטרים מתחנת המטרו "רפובליקה"
המלון נמצא כ-1.5 ק"מ ממזרקת טרויי המפורסמת וכ-2 ק"מ מהקוליסאום, מסביב למלון ישנן מסעדות רבות ואת גני סאלוסטיוס המהווים פיסת היסטוריה עתיקה בסיפורה של העיר
במלון תמצוא גינה פנימית, גג עם מרפסת ובר, טרקלים המציע שתיה חטיפים ומסעדה המגישה ארוחת בוקר עשירה ומגוונת אותה ניתן לאכול בפנים או בבגינה באוויר הפתוח
לאתר המלון לחצו כאןרומא
רומא, הבירה של איטליה, מהיפות בערי אירופה המושכת אליה תיירים רבים מישראל ומרחבי העולם כולו.
אומרים שרומא לא נבנתה ביום אחד וגם את החופשה לרומא יקח כנראה קצת זמן לבנות, פשוט כי יש המון מה לראות והמון חוויות מדהימות לעבור! כיכרות מעוצבות במיטב אמנות הרנסנס, רחובות ציוריים, ארמונות, כנסיות, מוזיאונים, חיי לילה תוססים, שווקים, קניונים וחנויות בוטיק של מותגי יוקרה, כל אלה אפשר למצוא בשפע בעיר המרהיבה.

רומא היא מקום מושלם לשופינג איכותי ומהנה, ביקור באתרים היסטוריים בעלי משמעות, חיי לילה בלתי נגמרים וכמובן, אוכל בסטנדרטים הגבוהים ביותר.


אטרקציות מומלצות ברומא:
קולוסיאום
אחד מהסמלים הבלתי מעורערים של העיר, כזה שכל מי שמבקר ברומא חייב תמונה איתו. הקולוסיאום הוא אמפיתאטרון ענק שנבנה ברומא העתיקה ונערכו בו קרבות גלדיאטורים ומופעים שונים שמטרתם הייתה לבדר את האצולה הרומאית כאשר מלבד אנשי האצולה התאספו בקולוסיאום כ-45,000 צופים. מאז הספיק רוב הקיר החיצוני של המבנה להתמוטט ובמהלך השנים הוא אף נבזז, נשרף ונהרס חלקית אך הקולוסאום נשאר מקור עלייה לרגל לכל תייר שמגיע לרומא.מוזיאון Maxxi לאמנות מודרנית
אחת מהאטרקציות הפחות מוכרות לתיירות היא פנינה אמיתית, במיוחד לשוחרי האמנות אך לא רק. כל מי שיגיע למוזיאון Maxxi הייחודי יתפעל מהמראות המרשימים שיחכו לו שם. לא פחות מרבע מיליארד דולר הושקעו בבניית המבנה המפואר שנחנך ב-2010 וממוקם כ-2 ק"מ מהפיאצה די פופולו.
המוזיאון המודרני מתפרש על פני 5 בניינים ומציע אמנות אלטרנטיבית וחדשנית, לא מהסוג שתיירים נתקלים בו באתרים המרכזיים של רומא.הפורום
שימש במשך שנים כמרכז הפוליטי והחברתי של רומא ובו נהגו להתכנס אזרחי רומא לעצרות ומצעדים צבאיים. באתר ניתן למצוא שרידים ארכיאולוגיים החל מהמאה החמישית לפני הספירה. במתחם העצום של הפורום הרומאי ניתן למצוא מספר רב של מבנים בעלי עניין רב וביניהם סירקוס מסימוס - זירת שעשועים שנועדה לבדר את האוכלוסייה ברומא העתיקה. המקום הכיל בזמנו כ-300,000 צופים, חלקם בישיבה ונערכו בו מירוצי מרכבות כאשר כיום הוא משמש בעיקר לקונצרטים ועצרות המונים.

הכיכר הספרדית
פיאצה די ספניה המשמשת כמקום מפגש מרכזי בקרב אזרחי העיר. הכיכר שוכנת בלב אזור הקניות המרכזי ובקרבתה ארמון השגריר הספרדי. מהכיכר ניתן לעלות במדרגות הספרדיות לכנסיית טריניטה דיי מונטיי.המדרגות הספרדיות הן 136 מדרגות מהמפורסמות באירופה. בערבי הקיץ ניתן למצוא על המדרגות אלפי אנשים הנאספים במקום.שופינג ברומא:
אחת ממעצמות האופנה העולמיות המציעה שלל אפשרויות שופינג מכל הסוגים, ממעצבים ועד רשתות ושווקים.
בין מגוון האזורים המציגים חנויות יוקרה מומלץ להגיע אל Via Condotti ,Via Frattina, Via Borgognona, Via del Babuin ,Piazza di Spagna area המציעים חנויות יוקרה כמו פנדי, וורסאצ’ה, בולגרי, קרטייה ועוד.
אזורי הקניות המומלצים המציעים חנויות נגישות יותר ורשתות הם Via del Corso, Via Cola di Rienzo, Via Ottaviano, Viale Giulio Cesare, Via Nazionale ועוד ועוד.
בנוסף, כדאי לבקר בשווקים Campo de’ Fior בכיכר קאמפו דה פיורי המרכזית ו-Piazza Navona ברובע העתיק של רומא.
טיול בין מבחר אופציות השופינג ברומא יחשוף בפניכם מגוון בגדי מעצבים, רשתות, בגדי וינטג’, אקססוריז, נעליים, מוצרי עור, תכשיטים ועוד ועוד.

חופשה נעימה:)

מוצר טסטים