Hitech Zone

Forevhair

Forevhair_new_416X426

Forevhair

מרכז מומחים להשתלות שיער בטורקיה

להתחיל את השנה עם השיער שתמיד רצית!
 
 • ניסיון של 15 שנה בתחום השתלות השיער
 • אבחון וליווי מקצועי ואישי במהלך השתלת השיער
 • המשך ליווי בתקופה שלאחר ההשתלה עד קבלת
      התוצאה הסופית
 • טיפול במרכזים מובילים בטורקיה
 • פתרונות שיקום השיער וטיפולים לחיזוק ושימור
      השיער הקיים

1,500 ₪ הנחה

על השתלת שיער בטורקיה

מה אתם חושבים?

 • ממש לא

 • מוגזם

 • לא משהו

 • נחמד+

 • שווה

 • מושלם!

לתיאום פגישת אבחון השיער השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

שלח

על Forevhair:

כולנו - גברים ונשים כאחד, מאבדים שיער עם השנים, וביחד איתו – גם את מי שהיינו פעם. אנחנו נולדים עם שיער, ולא משנה מה נעשה, עם הזמן אנו מאבדים את חלקו. בחברת פוראבר מאמינים כי שיער בריא יכול להישאר "פוראבר".

פוראבר (Forevhair) הוא מרכז מומחים המעניק מגוון רחב של פתרונות מתקדמים לטיפוח, שימור, שיקום והצמחת שיער לגברים ולנשים. לצד השתלות שיער מתקדמות, מציע המרכז טיפולי שיקום לשיער שאינם כירורגים, וכן טיפולי טיפוח תחזוקה ועיצוב השיער בהם החלקות, תוספות שיער ותכשירים טיפוליים לשיער פגום ולשימור מראה שיער בריא לאורך זמן.

בתחום הטיפול בנשירת שיער והתקרחות, מספק המרכז סל טיפולי שיקום והשתלה, במסגרת שיתופי פעולה בלעדיים עם המכונים והמרפאות הטובות בעולם. אלו מאפשרים למרכז להציע מניפה רחבה של טיפולים חדישים להשבת שיער בריא וצעיר בטכנולוגיות מתקדמות בהן שיקום קרקפת פרא-רפואי, טיפולי מזותרפיה לחידוש עור הקרקפת, השתלות שיער לטיפול מיידי בהתקרחות, וטיפולי PRP לעצירת תהליך ההתקרחות לאורך זמן ולחיזוק סיב השערה. מגוון טיפולים רחב זה מאפשר להעניק חוויה נוחה עם תוצאות טבעיות וקבועות לאורך זמן.

כל ביקור במרכז מתחיל בשלב אבחון שנעשה על ידי מומחה פוראבר אשר בודק וסורק את שיער המטופל/ת. בסיום אבחון המצב הייחודי מוצעת תוכנית טיפולית מותאמת לטיפול בודד או שילוב מספר טכנולוגיות לשיקום והשגת שיער שופע במראה טבעי.

המרכז מציע תוצאות טיפול מוכחות בקרב אלפי לקוחות מרוצים, כך ששיער דליל, אובדן שיער או התקרחות כבר אינן גזירה משמיים, וניתנים לטיפול.

היום כל אחד ואחת יכולים להחזיר לעצמם - את עצמם.

לאתר Forevhair 

לעמוד הפייסבוק של Forevhairיצירת קשר

טלפון: 03-6022334

מייל: office@forevhair.co.il

כתובת: ז'בוטינסקי 43, רמת גן

השתלה בשיטת "Super Grow"

שיטת Super Grow פותחה במטרה לקבל את התוצאות הטובות ביותר ולמקסם את חוויית השתלת השיער והיא כוללת 5 שלבים:

1. אבחון - השלב החשוב ביותר שמטרתו לבצע התאמת ציפיות מדויקת, שמבוססת על ההתאמה להשתלה, על בסיס המצב הרפואי ומצב השיער שלך. בשלב זה נבחר רופא מתאים, שיחד איתו בונים תוכנית השתלה אישית עבורך.

2. הכנה - הכנה לקראת ההשתלה, עם כל המידע הנדרש, כולל מה יש לעשות לקראת ומה לא.

3. השתלה - חשיבות הליווי היא בשקט הנפשי שלך כשיש איש מקצוע איתך בתהליך עצמו. ליווי מקצועי בזמן ההשתלה, שכולל את כל המידע לפי שלבים, תכנון עם הרופא במקום, שרטוט קו המצח, מענה על שאלות, תמיכה ועזרה בכל דבר. המטרה היא שתקבל את כל מה שהובטח לך ויותר, תוך שמירה על האינטרס שלך.

4. צמיחת השיער - שנה של עליות וירידות, שאלות ותהיות, כאשר הצוות נמצא שם בשבילך כדי לענות על הכל, לתעד את התהליך ולספק לך את כל מה שנדרש.

5. תוצאות ואחריות - לאחר כשנה תתקיים פגישה על מנת לתעד ולחגוג את ההצלחה. בנוסף - קבלה של תעודת אחריות לכל החיים לשיער שהושתל.
תמונות לאחר השתלה:ההטבה בתוקף עד ה-25.9.20 | בהצגת כרטיס הייטקזון או אישור חברות דיגיטלי


השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם!
ליצירת קשר
נשמח לקבל פרטים ולחזור אליך!
כיוון שזה מבצע מיוחד לחברי הייטקזון, עליך להתחבר לאתר לפני השארת פרטים
להתחברות לאתר