חלף ביטוח מנהלים

EPS_416X426

חלף ביטוח מנהלים

החלופה הנכונה לביטוחי המנהלים הישנים | מפסיקים לשלם דמי ניהול מופרזים

בהליך פשוט ניתן להגדיל את החסכונות הפנסיוניים במאות אלפי שקלים ואת הפנסיה בעשרות אחוזים.

למי זה מתאים? לכל מי שיש ברשותו ביטוח מנהלים החל משנת 2001. חוסכים רבים נשאבים לתוך הקונספציה של "ביטוח מנהלים עם מקדם מובטח" = מוצר פנסיוני שאין לגעת בו. מוצר פנסיוני מושלם. והטבה משמעותית.

למה עכשיו? מהשקת ביטוח המנהלים הישן בשנת 2001 ישנן מספר אלטרנטיבות חדשות שצמחו, דמי הניהול בחלופות פחתו, פרדיגמת "המקדמים המובטחים" ממשיכה להתקיים ורובנו ממשיכים לשלם דמי ניהול מוגזמים ללא כל הצדקה.

            לסימולטור תוחלת חיים והשוואה לחץ כאן

מה אתם חושבים?

  • ממש לא

  • מוגזם

  • לא משהו

  • נחמד+

  • שווה

  • מושלם!

רוצה לחסוך כסף? השאר פרטים ונציג יחזור אלייך

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

שלח

מאשר/ת העברת פרטיי לסוכנות "הייטק ביטוח". פרטים מטה *
בזכות ה-EPS תוכלו לבטל את ביטוח המנהלים אשר קיים כיום ולהעביר את החיסכון אשר נצבר בביטוח המנהלים לקרן פנסיה כללית של אלטשולר שחם.

יתרונות:

  • הפחתה משמעותית של דמי הניהול - חיסכון גדול יותר לפרישה (הבדל של מאות אלפי שקלים)
  • בדיקה מעמיקה של הסטטוס הפנסיוני על ידי בעל רישיון מוסמך שיספק המלצות והכוונות להמשך
  • קרן פנסיה מאוד אטרקטיבית המובילה בתשואות בשנים האחרונות, הבדל של אחוז אחד בתשואה = הרבה יותר כסף בגיל הפרישה
  • שמירה על הכיסוי הביטוחי הקיים – כולל אובדן כושר עבודה, ביטוח למקרה פטירה (על פי צורך)
לסימולטור תוחלת חיים והשוואה לחץ כאן


עובדות שחשוב לדעת על "המקדם המובטח"

המקדם הינו מספר מוחלט בו מחלקים את החיסכון שהצטבר בגיל הפרישה על מנת לחשב את היקף קצבת הזקנה ממועד הפרישה ועד לסוף החיים.

לדוגמה עם עומד לרשות החוסך סכום צבור בסך 2,000,000 ₪ בגיל הפרישה, ויש בידיו פוליסת ביטוח מנהלים עם מקדם קצבה של 200 אזי הפנסיה שיקבל לכל ימיו מגיל הפרישה תהיה 10,000 ₪ (שהם חלוקת החיסכון הצבור במקדם). 

רובנו לא מודעים לעובדה שבפוליסות המבטיחות מקדמים מתקיים תנאי הכרחי ליהנות מאותו מקדם מובטח והוא התחייבות המבוטח לבחור מסלול המשלם קצבה במשך 20 השנים הראשונות ללא תלות בחיי המבוטח. 

במילים אחרות - בעת חישוב מקדם הקצבה, חברת הביטוח אינה מביאה בחשבון תמותה במשך 20 השנים הראשונות, מהפרישה דבר המגדיל את המקדם באופן משמעותי.


ובשורה התחתונה:

את המחיר של המקדם המובטח שאולי לא תנצלו, אתם משלמים מראש כבר היום, עלותו נגזרת מדמי ניהול גבוהים במיוחד (יקרים פי 5 מאלטרנטיבות אחרות!).

במקרים רבים במיוחד בפוליסות שנערכו ב-15 שנים אחרונות בבדיקה כלכלית פשוטה מגלים שאין כל הצדקה לשימור העוולה הצרכנית ולהמשך התשלום היקר.

זה פשוט: דמי ניהול גבוהים = פחות כסף בפנסיה = פחות פנסיה בפרישה.
* אני מודע לכך כי הנתונים שנמסרו ו/או ימסרו על-ידי, במסגרת פניה זו אל הייטק סוכנות לביטוח בע"מ (להלן: "הסוכנות") וכל הפרטים והמידע שיגיעו לידיעת הסוכנות אודותיי (להלן: "המידע") יוחזקו וישמרו במאגר המידע של הסוכנות וזאת למטרת תפעול הפוליסות שתווכו באמצעות הסוכנות ושיווק כל סוגי הביטוח. המידע האמור יכול לשמש את הסוכנות ומי מטעמה לביצוע מטרותיה, בין היתר, לצורכי שיווק של מוצרי ביטוח פנסיה גמל והשתלמות ושירותים פיננסיים, בין בדרך של דיוור ישיר ובין בכל אמצעי אחר, לרבות מסרונים ודוא"ל. ידוע לי כי אוכל לחזור מהסכמתי זו ולבקש את הסרתי ו/או שינוי פרטיי, בכל עת ע"י פניה לסוכנות בטלפון 03-6470002 ו/או באמצעות הודעת דוא"ל לכתובת: office@ht-ins.co.il. ידוע לי כי לא חלה עלי כל חובה חוקית למסור את המידע אודותיי, ומסירתו הינה מרצוני ובהסכמתי.

אין לראות בעמוד לעיל תחליף לייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי ו/או ייעוץ מס המותאם לצרכי הלקוח

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם!
נשמח לקבל פרטים ולחזור אליך!
כיוון שזה מבצע מיוחד לחברי הייטקזון, עליך להתחבר לאתר לפני השארת פרטים
להתחברות לאתר