Hitech Zone

ביטוח מנהלים משופר להייטקיסטים

EPS_416X426

ביטוח מנהלים משופר להייטקיסטים

בשיטת SMART INVEST

ביטוח המנהלים החדש להייטקיסטים - פתרון מנצח, עם שירות מוביל בתחומו ודמי ניהול מופחתים. 

כאשר מדובר בחסכונות הפנסיוניים שלנו, ישנם 4 פרמטרים המשפיעים על התוצאה הסופית:

  • חוכמת ניהול ההשקעות
  • עלות דמי הניהול
  • חיסכון בעלויות מרכיבי הביטוח
  • ניהול / פיזור סיכונים

בדקו האם שווה לכם להחליף פוליסה קיימת

מה אתם חושבים?

  • ממש לא

  • מוגזם

  • לא משהו

  • נחמד+

  • שווה

  • מושלם!

רוצה לחסוך כסף? השאר פרטים ונציג יחזור אלייך

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

שלח

מאשר/ת העברת פרטיי לסוכנות "הייטק ביטוח". פרטים מטה *
תוכנית אולטימטיבית לחברי המועדון!

א. מסלול השקעה SMART INVEST - מבוסס על שילוב חדשני ומתוחכם, בין השקעות פאסיביות במדדי ההשקעות המובילים S&P-500 ומדד נאסד"ק 100, לצד מודל השקעות אקטיביות ובחירה סלקטיבית, המבוססת על פרמטרים כלכליים. הפוליסה מאפשרת גם שילוב מרכיבי אג"ח להפחתת הסיכון בהתאם לבחירת הלקוח.

ב. עלות הניהול - דמי הניהול בתוכנית מופחתים בעשרות אחוזים ביחס לפוליסות שנערכו החל מיוני 2001.

ג. חיסכון בעלויות מרכיבי הביטוח - עלות הכיסוי הביטוחי נמוכה בעשרות אחוזים מהעלויות אותם משלמים חברי המועדון בפוליסות ביטוח החיים / המנהלים שלהם.

ד. ניהול ופיזור סיכונים - ככלל איכותו של תכנון פנסיוני נמדדת בין השאר בפיזור נבון של סיכוני הביטוח, סיכוני ההשקעה, וסיכוני תוחלת החיים, אף כי לחלקינו פוליסות המבטיחות מקדמי תוחלת חיים, חשוב לדעת לתמחר בצורה נכונה את המחיר אותו נכון לשלם על אותם מקדמים מובטחים כנגד ההבטחה שהם נותנים, כך למשל נוכחנו לא אחת שבפוליסות ביטוח (במיוחד אלה שנערכו אחרי יוני 2001 ולפני 2013) שאנשים משלמים 15-20% מהחסכונות שלהם בכדי להבטיח את עצמם כנגד התארכות חיים מעבר לגיל 97. בתהליך בדיקת הכדאיות ננתח יחד את מרכיבי הסיכון והעלויות המשולמות.
בדקו האם שווה לכם להחליף פוליסה קיימת


למי מתאימה התוכנית?

א. לבעלי שכר גבוה אשר מנצלים תקרה בקרן פנסיה ו/או כאלה שמעוניינים לבצע שילוב בין חסכון בקרן פנסיה שכפוף לתקנות, לבין חיסכון בקופה אישית ע"פ תנאי פוליסה ובתנאים מועדפים.

ב. לבעלי פוליסות ביטוח מנהלים אשר נערכו החל מהתאריך 1.6.2001 (גם אם בידך פוליסת ביטוח מנהלים עם מקדם מובטח שנערך בשנים 2001-2011, ברוב המקרים התוכנית הזו מתאימה לך וקרוב לוודאי שתשפר את מצבך הפנסיוני לאין ערוך).
* אני מודע לכך כי הנתונים שנמסרו ו/או ימסרו על-ידי, במסגרת פניה זו אל הייטק סוכנות לביטוח בע"מ (להלן: "הסוכנות") וכל הפרטים והמידע שיגיעו לידיעת הסוכנות אודותיי (להלן: "המידע") יוחזקו וישמרו במאגר המידע של הסוכנות וזאת למטרת תפעול הפוליסות שתווכו באמצעות הסוכנות ושיווק כל סוגי הביטוח. המידע האמור יכול לשמש את הסוכנות ומי מטעמה לביצוע מטרותיה, בין היתר, לצורכי שיווק של מוצרי ביטוח פנסיה גמל והשתלמות ושירותים פיננסיים, בין בדרך של דיוור ישיר ובין בכל אמצעי אחר, לרבות מסרונים ודוא"ל. ידוע לי כי אוכל לחזור מהסכמתי זו ולבקש את הסרתי ו/או שינוי פרטיי, בכל עת ע"י פניה לסוכנות בטלפון 03-6470002 ו/או באמצעות הודעת דוא"ל לכתובת: office@ht-ins.co.il. ידוע לי כי לא חלה עלי כל חובה חוקית למסור את המידע אודותיי, ומסירתו הינה מרצוני ובהסכמתי.

אין לראות בעמוד לעיל תחליף לייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי ו/או ייעוץ מס המותאם לצרכי הלקוח

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם!
נשמח לקבל פרטים ולחזור אליך!
כיוון שזה מבצע מיוחד לחברי הייטקזון, עליך להתחבר לאתר לפני השארת פרטים
להתחברות לאתר