ביטוח מנהלים

design image
שימו לב

מהפיכת ביטוח המנהלים כבר כאן

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם

שלח

* מאשר/ת העברת פרטיי לסוכנות "הייטק ביטוח". פרטים מטה.

מהפכה בביטוח מנהלים

416x426_Menahalim

מהפכה בביטוח מנהלים

מורידים את דמי הניהול בכ- 50%!

חשבת שהבטחת המקדמים בפוליסה שלך זו "פרה קדושה"?
כמה באמת משלמים היום על מקדמים מובטחים? מה השווי האמיתי שלהם?
המחוקק קבע - הכוח בידיים שלך. מהיום, בוחרים את האלטרנטיבה המשתלמת יותר.

למחשבון השוואה וחיסכון בדמי ניהול


בוחרים את תכנית הביטוח, מפחיתים את דמי הניהול וחוסכים בענק!

הגיע הזמן "לטפל" בכל ה"פרות הקדושות" ולהבין סוף סוף כמה אתה באמת משלם על ביטוח מנהלים!
חשוב לדעת כמה דמי ניהול גובים ממך, מה האלטרנטיבות  והאם כדאי לך לעשות מהלך.

גם אם יש  לך פוליסה שנערכה אחרי 2001 והיא  מבטיחת מקדמים חשוב שלא תיפול בפח הבטחת המקדמים ותבדוק:
אנחנו בדקנו ונוכחנו שהיטקיסטים רבים יכולים להגדיל את החיסכון בעשרות עד  מאות אלפי שקלים על ידי הקטנת  דמי הניהול, מבלי לפגוע בהיקף הכיסוי.

הייטק-זון מנצלת את כוח הקניה של המועדון להשיג  לך יותר.
בחירה בתכנית ביטוח שתואמת לצרכים האישיים ושליטה בתשלום דמי הניהול, מאפשרת גידול בחיסכון ותוספת לפנסיה. ובמילים פשוטות: יותר כסף!

הייטק-זון מחויבת להפוך עבורך את הדברים לפשוטים יותר, ברורים יותר ומשתלמים הרבה יותר - גם בביטוח מנהלים. **אני מודע לכך כי הנתונים שנמסרו ו/או ימסרו על-ידי, במסגרת פניה זו אל הייטק סוכנות לביטוח בע"מ (להלן: "הסוכנות")  וכל הפרטים והמידע שיגיעו לידיעת הסוכנות אודותיי (להלן: "המידע") יוחזקו וישמרו במאגר המידע של הסוכנות וזאת למטרת תפעול הפוליסות שתווכו באמצעות הסוכנות ושיווק כל סוגי הביטוח. המידע האמור יכול לשמש את הסוכנות ומי מטעמה לביצוע מטרותיה, בין היתר, לצורכי שיווק של מוצרי ביטוח פנסיה גמל והשתלמות ושירותים פיננסיים, בין בדרך של דיוור ישיר ובין בכל אמצעי אחר, לרבות מסרונים ודוא"ל. ידוע לי כי אוכל לחזור מהסכמתי זו ולבקש את הסרתי ו/או שינוי פרטיי, בכל עת ע"י פניה לסוכנות בטלפון 03-6470002 ו/או באמצעות הודעת דוא"ל לכתובת: office@ht-ins.co.il. ידוע לי כי לא חלה עלי כל חובה חוקית למסור את המידע אודותיי, ומסירתו הינה מרצוני ובהסכמתי.

אלא אם כן צוין אחרת, כל ההנחות המופיעות בפירסום הן ביחס למחיר מחירון מקורי, ללא כפל מבצעים. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח. במידה וקיימת הנחה במעמד החיוב, ההנחה לא תינתן בירידים וסניפי עודפים