שירותים פסיכולוגיים

design image

reverie-psy (רוורי)

Reverie_Pic_logo

reverie-psy (רוורי)

שירותים פסיכולוגיים לפרט, בעלי מקצוע וארגונים

לבחירה מבין מגוון חבילות:
טיפול פסיכולוגי, תמיכה פסיכולוגית לעובדים, פיתוח אישיותי והקניית ידע לבעלי מקצוע וארגונים.

20% הנחה

על 4 פגישות ראשונות

320 ₪ בלבד

לפגישה, במקום 400 ₪

20% הנחה

על חודש ראשון בתמיכה לעובדים

5% הנחה נוספת למשלמים בכרטיס אשראי הייטקזון


מה אתם חושבים?

 • ממש לא

 • מוגזם

 • לא משהו

 • נחמד+

 • שווה

  50%
 • מושלם!

  50%
ניתן לבחור מבין מגוון החבילות:

1.טיפול פסיכולוגי –  20% הנחה
  על 4 פגישות ראשונות
(עלות פגישה לפני הנחה 400 ₪)

2. תמיכה פסיכולוגית לעובדים – 20% הנחה על החודש הראשון
(חבילות מתומחרות לפי גודל החברה וצרכי המערכת)

3. פיתוח אישיותי – 20% הנחה על 4 פגישות ראשונות
(עלות פגישה לפני הנחה 400 ₪)

4. הקניית ידע על צרכי הלקוח וחווית משתמש –
20% הנחה על 4 פגישות ראשונות
(עלות פגישה לפני הנחה 400 ₪)

       על reverie-psy (רוורי):

 • טיפול פסיכולוגי - אנו מספקים טיפול למבוגרים, נוער וילדים. עזרה עם סימפטומים פסיכולוגים ופסיכוסומטיים מכל סוג שהוא. למשל חרדה (מסוגים שונים כמו חרדה חברתית או התקפי פאניקה), דיכאון, בעיות ביחסים בינאישיים (ביניהם קשר זוגי וקשר עם הילדים), חוסר חיוּת ושממון בחיים, בעיות הקשורות למיניות, התמכרויות (כמו לחומרים או לאינטרנט), סטרס, וכו'. 
   
 • תמיכה פסיכולוגית לעובדים - 
  (EAP – Employee Assistance Program) חבילות של עזרה פסיכולוגית לחברות וארגונים, במטרה לטפח עובדים ולשמור על הרווחה הנפשית והחברתית שלהם. החבילות כוללות ייעוץ למנהלים בנוגע לנושאים פסיכולוגיים של העובדים, טיפול פסיכולוגי במחיר מוזל (למספר מפגשים ראשונים) לעובדים וקרובים מדרגה ראשונה, סדנאות או הרצאות בנושאים בוערים (למשל השפעה של שחיקה בעבודה או פיטורים על העובדים).
יצירת קשר

לפרטים במייל 
contact@reverie-psy.co.il
או בטלפון 077-5080841

לכניסה לאתר reverie-psy לחצו כאן


 • פיתוח אישיותי ורגשי– אנשים רבים חשים כי אינם מסוגלים לממש את הפוטנציאל שלהם ולהתקדם בחייהם כפי שהיו רוצים וכפי שמאמינים שהם יכולים. רבים מהם סובלים ממחסומים פסיכולוגים שמונעים מהם את הדבר אליו כמהים אך מנועים ממנו, אחרים מרגישים כי ממצים את יכולותיהם האינטלקטואליות, אך מתקשים עם רגשות וקשרים קרובים. אנו מציעים עזרה מקצועית עם קשיים אלו באותה צורה של טיפול פסיכולוגי, במטרה להתפתח, לגדול, להרגיש חי, חלק מההחברה ולעשות שינוי.
   
 • הקניית ידע לבעלי מקצוע וארגונים בנוגע לצרכים ולחוויה של לקוחות ומשתמשים במוצר – כל שירות או מוצר, יהיו טובים ככל שיהיו, בדרך כלל מעוררים סקרנות לצד רתיעה. רצון לדעת ולהכיר לצד הימנעות. ידע לגבי הגורמים הנפשיים והצרכים הלא מודעים של בני האדם, לצד חשיבה לגבי לקוח ספציפי, יכול לעזור לאנשי מקצוע וחברות ליצור שירותים ומוצרים מותאמים יותר לאנשים באופן כללי וללקוחות מסוימים על פי צרכיהם האישיים. להבין התנגדויות וכיצד ניתן לתת עליהם מענה מוצלח עבור הלקוח/המשתמש.* הנחה נוספת למשלמים בכרטיס האשראי של המועדון בתוקף עד ליום 28-02-2019 אלא אם כן צוין אחרת, כל ההנחות המופיעות בפירסום הן ביחס למחיר מחירון מקורי, ללא כפל מבצעים. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח. במידה וקיימת הנחה במעמד החיוב, ההנחה לא תינתן בירידים וסניפי עודפים
נשמח לקבל פרטים ולחזור אליך!
כיוון שזה מבצע מיוחד לחברי הייטקזון, עליך להתחבר לאתר לפני השארת פרטים
להתחברות לאתר