ביטוח ופיננסים

חוסכים בגדול

design image
אלטשולר שחם
מצטרפים לפנסיה הדיגיטלית של אלטשולר שחם והייטקזון וחוסכים עד 200,000 ₪ בפנסיה
* אין לראות בעמוד לעיל תחליף לייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי ו/או ייעוץ מס המותאם לצרכי הלקוח * האמור בכפוף לתקנון הקרן ולהסדר התחיקתי
הייטקיסטים! ביקשתם את קרן הפנסיה המובילה בתשואות? קיבלתם!

מחשבון פנסיה-זון >

בדוק כיצד יושפע החיסכון שלך מתשואות קרן הפנסיה

גיל:
 
שכר ברוטו:
 
אחוז ההפרשה:
info
דמי ניהול מהפקדה:
info
דמי ניהול מהצבירה:
info
צבירה קיימת:
info
חסכון מצטבר לפרישה תשואה שנתית ממוצעת
info
נכון לינואר 2017, התשואה השנתית הממוצעת של אלטשולר שחם עקפה את התשואה הממוצעת שהשיגו שאר הקרנות ביותר מ-1% לשנה בחתכי זמן של 1,3,5 שנים

להשוואת תשואות בין קרנות הפנסיה השונות >

אלטשולר שחם מובילה בתשואות ב-5 השנים האחרונות

הייטקיסטים שכבר חסכו >

סיוון ישי (35)

כשנחשפתי לפרסום של הייטק זון אודות קרן הפנסיה של אלטשולר שחם, הכוללת דמי ניהול מופחתים. בדקתי מה דמי הניהול אותם אני משלמת, בנוסף בדקתי גם את התשואות, וגיליתי שבשני הפרמטרים אני יכולה לשפר עמדות. בנוסף לתנאים המצוינים השירות שקיבלתי ממנהלת התיק האישי שלי מיטל היה מצוין. אני ממליצה בחום לכל אחד להצטרף, כל הכבוד למועדון הייטק-זון על הערך החשוב שהם מייצרים לחברים בתחום כה משמעותי.

אלעד בן דוד (33)

כאשר נחשפתי לפרסום באתר הייטק-זון, גליתי שאני משלם דמי ניהול גבוהים מדי בקרן הפנסיה שלי.שלחתי מייל ישירות לאתר של הייטק-זון וביררתי מהם התנאים, שמוצעים דרכם.טלי מהייטק סוכנות לביטוח עשתה עבורי בדיקה מלאה וסיפקה לי המלצות מקצועיות לא רק באשר לפנסיה, אלא באשר לכל המוצרים הפנסיונים שברשותי. בחרתי ליישם את השינויים ואני ממליץ לכל אחד לבדוק ולחסוך לא מעט כסף.

גבריאל חייפץ (36)

עברתי לקרן הפנסיה של אלטשולר שחם בתנאים מועדפים למועדון הייטק-זון, מקרן הפנסיה של "כלל" ובכך אני צפוי לחסוך 117,000 ש''ח עד גיל הפרישה, רק מהפרשים בדמי הניהול בין 2 הקרנות.
יתרה מכך, הרמה המקצועית הטיפול האישי וההמלצות החכמות של ויקטור מנהל התיק שליווה אותי במהלך המעבר, היו מעל למצופה.עם סיום התהליך עדכנתי את אשתי שגם היא חברת מועדון הייטק-זון שגם שילמה ללא הצדקה דמי ניהול מופקעים קודם לכן, בסוף התהליך הצלחנו להגיע לחסכון משפחתי עתידי של כ 200,000 ₪ ועברנו לקרן פנסיה המובילה בתשואות מזה שנים רבות.

שאלות ותשובות >

מדוע ההטבות שהשגתם עבורנו בהייטק-זון עדיפות על אלה שהושגו בפנסיית ברירת המחדל של המדינה?

איכות תוכנית הפנסיה נגזרת בין השאר מזהות קרן הפנסיה והביצועים ולא רק מדמי הניהול . בית ההשקעות אלטשולר שחם מוביל בתשואות לאורך זמן ובפערים מאוד מאוד משמעותיים. אנו בחרנו באלטשולר שחם בזכות הביצועים הטובים וההובלה שלהם בתשואות בכל חתך זמן שנה שנתיים שלוש ועד שבע שנים לאחור.

מי יכול להצטרף לקרן הפנסיה?

התנאים הייחודיים מוענקים אך ורק למי שבעת ההצטרפות הינו חבר מועדון הייטק-זון , חשוב להדגיש כי חברי המועדון הם מי שצורפו במקור ע"י המעסיק ו/או המשיכו חברות באופן פרטי לאחר סיום העבודה אצל המעסיק. גם בני הזוג של חברי המועדון יכולים להפוך לחברי מועדון באמצעות הצטרפות לכרטיס האשראי של הייטק-זון, לאחר ההצטרפות התנאים נשמרים לך לכל השנים בהם יופקדו כספים לתוכנית שלך זאת עד גיל 67 גם אם באותה עת אינך חבר/ת מועדון.

אילו מסלולי פנסיה קיימים בקרן הפנסיה?

בקרן הפנסיה מגוון רחב של מסלולי ביטוח וחיסכון החל ממסלול מופחת שארים (מתאים לרווקים ) ועד למסלולים עם כיסוי מרבי לביטוח שארים ונכות . כמו כן ישנם מגוון מסלולי השקעות מותאמים לגיל החוסך ורמת הסיכון המתאימה לכל גיל .

מהי פנסיה דיגיטלית?

על מנת לצמצם עלויות ולייעל את תהליך ההצטרפות, הפנסיה הדיגיטלית נשענת על תהליכים דיגיטליים אשר מאפשרים לנו לשפר את איכות ונגישות השירות , להוזיל את עלויות התפעול ובכך להגדיל את הערך והתמורה ללקוחות ,פנסיה דיגיטלית מאפשרת ללקוחות להצטרף לקרן פנסיה לפי רצונם בקליק אחד.

אודות אלטשולר שחם >

בית ההשקעות הוקם בשנת 1990 על ידי גילעד אלטשולר וקלמן שחם, לאחר שקלמן סיים את תפקידו כמנהל סניף בטוחה ירושלים ורחובות לצורך הקמת השותפות. בשנת 1993 נסחרה בין גילעד אלטשולר לבין הבנק הבינלאומי הראשון האופציה הראשונה בבורסה בתל אביב. שנה מאוחר יותר, השיקה אלטשולר שחם את קרנות הנאמנות הראשונות שלה. בשנת 1999 הצטרף לחברה רן שחם בתפקיד אנליסט ובהמשך התמנה רן כמנהל חדר המסחר והנוסטרו. בשנת 2002 השיקה  אלטשולר שחם את קופות הגמל וקרנות ההשתלמות הראשונות שלה. בשנת 2008 החליף רן שחם את קלמן שחם והחל לכהן כמנכ"ל משותף ביחד עם גילעד אלטשולר. בהמשך השנה הקימה אלטשולר שחם את קרן הפנסיה שלה. באותה שנה, חתם בית ההשקעות אלטשולר שחם על חוזה עם ההתאחדות לכדורגל שבמסגרתו הפך לספונסר הראשי של נבחרת ישראל למשך שנתיים.

* ההטבה ניתנת אך ורק למצטרפים באמצעות אתר הייטק-זון
* על פי חוזר משרד האוצר "הוראות לעניין בחירת קופת גמל" - חוזר גופים מוסדיים 2016-9-6 בכפוף לחיתום עיסוקי ורפואי. האמור אינו מהווה ייעוץ ו/או שיווק פנסיוני המתחשבים בצרכי כל אדם ואינו נועד להחליפם. החברה המנהלת הינה אלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ. אלטשולר שחם פנסיה מקיפה 512065202-00000000000163-0000-000
** המידע מוגש מטעם הייטק סוכנות לביטוח בע"מ
**אני מודע לכך כי הנתונים שנמסרו ו/או ימסרו על-ידי, במסגרת פניה זו אל הייטק סוכנות לביטוח בע"מ (להלן: "הסוכנות") וכל הפרטים והמידע שיגיעו לידיעת הסוכנות אודותיי (להלן: "המידע") יוחזקו וישמרו במאגר המידע של הסוכנות וזאת למטרת תפעול הפוליסות שתווכו באמצעות הסוכנות ושיווק כל סוגי הביטוח. המידע האמור יכול לשמש את הסוכנות ומי מטעמה לביצוע מטרותיה, בין היתר, לצורכי שיווק של מוצרי ביטוח פנסיה גמל והשתלמות ושירותים פיננסיים, בין בדרך של דיוור ישיר ובין בכל אמצעי אחר, לרבות מסרונים ודוא"ל. ידוע לי כי אוכל לחזור מהסכמתי זו ולבקש את הסרתי ו/או שינוי פרטיי, בכל עת ע"י פניה לסוכנות בטלפון 03-6470002 ו/או באמצעות הודעת דוא"ל לכתובת: office@ht-ins.co.il. ידוע לי כי לא חלה עלי כל חובה חוקית למסור את המידע אודותיי, ומסירתו הינה מרצוני ובהסכמתי.